Jak powstają obrazy

Do wydruku zdjęć na płótnie używamy ekologicznych i bezwonnych tuszy pigmentowych całkowicie bezpiecznych dla zdrowia. Doskonałe odwzorowanie barw i płynne przejścia tonalne zapewnia użycie profesjonalnego sprzętu tworzącego wydruk z 6 zasobników tuszu. Wysoka rozdzielczość druku zadowoli najbardziej wymagających klientów. Jakość naszych produktów kontrolujemy na każdym etapie produkcji.

Obraz który odbierasz od kuriera jest już oprawiony w sosnową ramę i gotowy do zawieszenia na ścianie. Posiada też metalową zawieszkę. Przesyłka jest zawsze w estetycznym i bezpiecznym opakowaniu, co pozwala zredukować uszkodzenia w transporcie do minimum.

Obrazy na ścianę mają boki zadrukowane fragmentem głównego motywu obrazu, co powoduje, że nie jest potrzebna dodatkowa oprawa. Obraz prosto po wyjęciu z paczki jest gotowy do powieszenia na ścianie.

W sklepie bajkoweobrazy.pl możesz zamówić obraz na ścianę wybierając z olbrzymiej bazy około 90 milionów obrazów i grafik. Do wyboru dziesiątki przygotowanych tematycznie kategorii, lub wyszukiwarka za pomocą której wyszukasz wszystko co Ci przyjdzie na myśl. Zdjęcia do bazy dostarczają tysiące profesjonalnych twórców z całego świata. Jeżeli jednak okaże się to zbyt mało możesz zamówić fotoobraz ze swojego zdjęcia.

Nowoczesna ozdoba każdego wnętrza jaką jest obraz na płótnie doskonale ożywi wnętrza Twojego salonu, łazienki, kuchni, sypialni, biura, gabinetu i wielu innych pomieszczeń. Możesz je udekorować wieszając obrazy kwiatów przywołujących wspomnienia lata, czy też ośnieżone szczyty gór które widziałeś podczas ostatniego wyjazdu na narty.

Wykorzystanie obrazów na płótnie do aranżacji wnętrz daje niesamowite efekty, wnętrza nabierają własnego i niepowtarzalnego charakteru. Udekoruj swoje wnętrza naszymi bajkowymi obrazami!

Jeżeli szukasz nietypowego prezentu podarowanie zdjęcia na płótnie zawsze jest dobrym pomysłem. Pełen wpływ na to, co zostanie wydrukowane na obrazie sprawia, że nie kupujemy prezentu w ciemno, ale możemy idealnie dopasować obraz do osoby obdarowanej. Taki prezent świetnie utrwala ulotne chwile i uchwycone na zdjęciach emocje. Nasze zdjęcia na płótnie są bardzo często zamawiane jako niepowtarzalny prezent ślubny.

Zdjęcia na płótnie w naszym sklepie podzielone są na kategorie ze względu na tematykę obrazu jak i ze względu na miejsce w jakim obraz chcemy zawiesić. Najpopularniejsze kategorie obrazów na płótnie to krajobrazy, miasta, architektura, zwierzęta, rośliny, transport, sport, jedzenie, napoje, abstrakcje i sztuka.

Ze względu na miejsce w którym będzie zawieszony nasz obraz proponujemy: obrazy do salonu, obrazy do sypialni, obrazy do kuchni, obrazy do łazienki, obrazy do biur, obrazy do pokoju dziecięcego.