Obrazy do salonu

Salon to główne pomieszczenie każdego domu w którym odpoczywamy i przyjmujemy gości. Dekoracja naszego salonu będzie miała bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie. W każdym salonie powinny znaleźć się nowoczesne obrazy. Obrazy na płótnie kolorowe, czarno białe czy też obraz mapa świata- w każdym salonie, pokoju, czy jadalni mamy duże pole do popisu.

Nowoczesne obrazy czy starsze motywy?

Wydruki jakie drukujemy w naszym sklepie możemy zaliczyć do kategorii nowoczesnych. Możemy oczywiście wydrukować obrazy stylizowane na stare, czarno białe czy w stylu vintage, ale nie będą one posiadały ramy co dla niektórych osób jest wyznacznikiem stylu. Sam kształt przywodzi na myśl bardziej kształt telewizora led powieszonego na ścianie niż staroświeckie zdobione ramy jak w obrazach z epoki.

Zdjęcia czy street art?

Obrazy na ścianę do salonu są głównie drukowane ze zdjęć natomiast grafiki do salonu drukujemy z obszernej bazy grafik. Obrazy na ściany mogą prezentować street art, figury geometryczne czyli z jednej strony mogą być to np. krajobrazy na płótnie lub też może być to nowoczesna grafika. Obrazy abstrakcyjne sprawdzą się dobrze jako dekoracja do pomieszczenia nowoczesnego.

Jaki wydruk w nowoczesnym salonie?

W przeciwieństwie do wydruków do kuchni, sypialni czy też jadalni obrazy do salonu nowoczesnego nie będą zawierały motywów owoców, jedzenia często są to za to motywy miasta, czy też dzieci. Do tego typu nowoczesnych pomieszczeń pasują tanie obrazy na ścianę. Jakie obrazy jeszcze są obecnie na topie? Z pewnością są to kwiaty, miasta, czy dzieci o czym było wyżej, ale nowy obraz drukowany na płótnie ładnie wygląda z elementami przyrody. Do jadalni czy kuchni najczęściej wybierane są motywy z owocami wpadającymi do wody lub kolorowe przyprawy.

Obrazy nowoczesne do salonu kolorowe czy czarno białe?

Obrazy czarno białe u niektórych osób mogą powodować uczucie nostalgii. Kolorowy obraz na ścianie z pewnością wniesie więcej życia. Obraz mapa świata w czerni i bieli wyglądałby mało czytelnie. Również mało ciekawie będą wyglądały kwiaty. Dość często możemy spotkać duże obrazy do salonu które mają kolorowe tylko niektóre swoje fragmenty. Ten trend nie jest nowy, tego typu obraz do domu czy też grafika na ścianę do salonu wygląda mniej więcej w taki sposób, że obraz na ścianę jest monochromatyczny a jedynymi elementami są np czerwone budki telefoniczne w Londynie. W kuchni czy jadalni wydruki jednokolorowe nie prezentują się zbyt efektownie.

Czy warto zamówić duży wydruk?

Duże obrazy na ścianę będą pasowały do dużych pomieszczeń. Obrazy w salonie nie powinny być przytłaczające, ale jeżeli obraz do salonu ma zajmować dominującą pozycję w pomieszczeniu to jak najbardziej można go zawiesić. Obraz mapa świata może być ciekawym wyborem, bo czym większy będzie ten obraz tym jego czytelność będzie lepsza. Nowoczesny obraz do salonu wcale nie musi być ogromny. Nasz sklep z obrazami wydrukuje zarówno duże zdjęcia na ścianę jak i małe obrazy ścienne. Tanie obrazy do salonu będą z pewnością mniejszego formatu. Maksymalny wymiar jaki będziemy w stanie dla Państwa wydrukować to 170x100cm.

Jakie drukowane obrazy są obecnie modne?

Fotoobrazy na ścianę możemy podzielić na bardzo wiele kategorii. Piękne obrazy do salonu najczęściej przedstawiają krajobrazy. Modne obrazy będą często przedstawiały kwiaty czy miasta, rzadziej spotkamy się z motywami street art. Nowy obraz na sciane powinien mieć motyw pasujący do naszego charakteru a także klimatu jaki chcemy osiągnąć w danym pomieszczeniu. Na przykład obrazy z czerwonym akcentem mogą wywoływać irytację u osób które nie przepadają za czerwonymi kolorami. Obrazy wielkoformatowe o szarych monotonnych kolorach nie sprawdzą się w miejscach w których chcemy wywołać efekt impulsu i zachęty do działania takie jak biura, siłownie. Obrazy dekoracyjne do salonu wybierajmy tak w jaki sposób wybiera się inne elementy wyposażenia wnętrz takie jak tapety, zasłony, bibeloty. W przypadku pomieszczeń które mają za zadanie odprężyć przebywające w nim osoby najlepiej zastosować motywy zieleni, lasu, czy też drzew na tle pięknego krajobrazu.

Skąd biorą się nasze zdjęcia?

Posiadamy olbrzymią bazę zdjęć liczoną w dziesiątkach milionów plików. Są to zdjęcia wykonywane przez profesjonalnych fotografów z całego świata. Są one wstępnie selekcjonowane i tylko te o najlepszej jakości technicznej i wzorowej kompozycji są włączane. Obojętnie jaka rzecz przyjdzie Ci na myśl, aby umieścić ją na obrazie jest duża szansa, że znajdziesz ją w naszej ogromnej bazie. Oprócz zdjęć posiadamy wielki wybór grafik i symboli tworzonych przez cenionych grafików z całego świata. Jeżeli szukasz motywów na obrazy abstrakcyjne to również znajdziesz u nas nieprzebrane zasoby motywów abstrakcyjnych takich jak kolorowy dym, wzory, figury, fraktale, tła.

Jakie płótno zastosować w naszych wydrukach?

Nasze produkty drukujemy na dwóch rodzajach płótna: poliestrowym i bawełnianym. Jeżeli nie jesteś zapalonym fanem malarskiego kunsztu, a chcesz mieć jedynie ciekawy motyw na ścianie możesz wybrać płótno poliestrowe. Płótno bawełniane oprócz samo w sobie prezentuje się ciekawie, niezależnie od motywu jakie przedstawia.

Jakie ramy posiadają nasze produkty?

Nasze produkty nie posiadają ram, a płótno naciągnięte jest w taki sposób, że z boku widać zadrukowany motyw. Jest to o tyle wygodne rozwiązanie, że nasze produkty można powiesić na ścianie od razu po wyjęciu z opakowania używając załączonej zawieszki, czy też bezpośrednio za pomocą kołka ściennego.

Łatwa wymiana dekoracji pomieszczeń

Co się stanie jeżeli zmieni się Twoja koncepcja wystroju wnętrza? Nie ma z tym problemu. Bardzo łatwo możesz usunąć obraz lub zamienić go na inny jeżeli dotychczasowy już Ci się znudził. Nie ponosisz tutaj często znacznych kosztów remontu a jedynie mało znaczące kwoty. Jeżeli zmieniasz miejsce zamieszkania również nie ma żadnego problemu z przeniesieniem obrazów.

Co oprócz obrazów wpływa na odbiór wnętrz?

Z pewnością wyposażenie wnętrz nie zaczyna i nie kończy się na obrazach. Bardzo dużą rolę w odbiorze wnętrza mają meble jakie umieścimy w naszym pokoju. Z innych elementów warte odnotowania będą modne lampiony, wazony, unikatowe zegary, wzorzyste poduszki i poszewki, stojaki na gazety, stylowe lampy podłogowe i ścienne, kinkiety, firanki i zasłony, tapety.