Obrazy do salonu

Salon to główne pomieszczenie każdego domu w którym odpoczywamy i przyjmujemy gości. Dekoracja naszego salonu będzie miała bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie. Jak wkomponować do salonu obrazy, które najlepiej nam odpowiadają? Jak poczuć się świetnie w salonie dzięki obrazom? Jak podejść do aranżacji wnętrza naszego salonu? Dekoracja ścian w odpowiedni sposób sprawi, że nasz salon zyska nowoczesny charakter wnętrza. Ładny obraz w salonie zawsze poprawi nam nastrój.

NOWOCZESNY OBRAZ NAJPOPULARNIEJSZĄ DEKORACJĄ

W naszym sklepie prezentujemy nowoczesne obrazy w ilości jaką ciężko czasem ogarnąć wzrokiem. Nowoczesne wnętrza to nowoczesne obrazy. Dzięki nowoczesnym obrazom możemy podkreślić loftowy czy industrialny styl naszych wnętrz. Nowoczesny styl konstrukcji obrazu to coś, co spotkasz w każdym produkcie naszego sklepu. Kolekcja nowoczesnych obrazów jaką możesz u nas przejrzeć, to tylko niewielka część z naszej bazy zdjęć, w której znajdziesz obrazy z każdej tematyki. Pamiętaj, że wiszący na ścianie obraz będzie Twoim codziennym towarzyszem, więc spędź trochę czasu nad wyborem obrazów. Przy wyborze sklepu jedynym kryterium nie powinna być najniższa cena. Zobacz nowoczesne obrazy jakie zgromadziliśmy w naszej przepastnej bazie. W przeciwieństwie do wydruków do kuchni, sypialni czy też jadalni ładne obrazy do salonu nowoczesnego nie będą zawierały motywów owoców, jedzenia często są to za to motywy miasta, obrazy abstrakcyjne. Kategorie obrazów jakie jeszcze możemy tu wyróżnić to obrazy drukowane z krajobrazami, a także piękne zachody słońca. Nowoczesne obrazy pasują przede wszystkim w przestrzeni salonu jako główny i wiodący motyw na ścianie. Duży obraz może być głównym motywem naszego salonu. Niewielki nowoczesny obraz z reguły nie pasuje w dużym salonie, no chyba, że jest to zestaw obrazów umieszczonych na jednej ścianie w wybranej przez nas kompozycji. W kompozycji ważne jest też to, aby nie przesadzić z ilością. Prezentowane obrazy nie powinny przytłaczać, więc powinniśmy dokładnie pomyśleć nad wyborem obrazów. Oprócz innych dodatków takich jak kwiaty, kolorowe poduszki, czy zasłony, obrazy to doskonały dodatek do aranżacji przestrzeni salonu. Kategorie nowoczesnych obrazów mogą być więc przeróżne, jednak naszym zdaniem w przypadku salonu nie sprawdzą się raczej obrazy przypraw czy owoców. Minimalistyczne obrazy sprawdzą się w salonach z surowym ale eleganckim wystrojem, jako przykład mogą posłużyć tu obrazy skandynawskie. Nawiązujące do współczesnej kultury nowoczesne obrazy mogą być same w sobie sztuką nowoczesną. Wysokiej jakości obrazy do salonu prezentują nowoczesne oblicze naszego awangardowego wnętrza. Nowoczesnych salonów w stylu nowoczesnym jest coraz więcej. Taki typ wystroju wybierają najczęściej ludzie młodzi, które swoje często pierwsze mieszkanie i jego wystrój podporządkowują nowoczesnym dekoracjom i oczywiście nowoczesnym obrazom ściennym.

obraz do salonu góry

STYLOWE OBRAZY W ARANŻACJI WNĘTRZA Z EPOKI

W ofercie mamy obrazy dedykowane nowoczesnym jak również oldskulowym wnętrzom. Możemy oczywiście wydrukować obrazy stylizowane na stare, eleganckie obrazy, które jednak nie będą posiadały ramy co dla niektórych osób jest wyznacznikiem stylu. Sam kształt przywodzi na myśl bardziej kształt telewizora led powieszonego na ścianie niż staroświeckie zdobione ramy jak w obrazach z epoki. Udekoruj ściany obrazami w stylu glamour, czy też obrazami retro i vintage, gdy tematyka nowoczesnych obrazów nie jest Ci zbyt bliska, a preferujesz, aby obraz prezentował się stylowo. Jeżeli masz sentyment do starych przedmiotów, mebli, niezależnie od tego, czy są stare czy tylko na takie stylizowane dodaj do wystroju wnętrza obraz pasujący klimatem do takiego wnętrza. Mogą to być retro kolory: pomarańcza, sepia, ale także motywy z lat 50-tych w formie stylowych plakatów. Miłośnicy dawnej estetyki będą zadowoleni, gdy zdobędą oryginalne obrazy z epoki, czy unikalny zestaw obrazów z dawnych lat. Tanie obrazy do salonu nie nadwyrężą Twojego budżetu.

stylowy obraz do salonu morze i plaża

OBRAZY NOWOCZESNE DO SALONU KOLOROWE CZY CZARNO BIAŁE?

Obrazy czarno białe u niektórych osób mogą powodować uczucie nostalgii. Kolorowy obraz na ścianie z pewnością wniesie więcej życia. Obraz mapa świata w czerni i bieli wyglądałby mało czytelnie. Również mało ciekawie będą wyglądały kwiaty. Nowoczesnym obrazom ściennym pasuje również częściowe kolorowanie. Dość często możemy spotkać duże obrazy do salonu które mają kolorowe tylko niektóre swoje fragmenty. Ten trend nie jest nowy, tego typu obraz do domu czy też grafika na ścianę do salonu wygląda mniej więcej w taki sposób, że obraz na ścianę jest monochromatyczny a jedynymi elementami są np czerwone budki telefoniczne w Londynie. W kuchni czy jadalni wydruki jednokolorowe nie prezentują się zbyt efektownie.

designerski obraz do salonu wieża Eiffla

ZESTAW OBRAZÓW CZY DUŻY WYDRUK?

Jaki wybrać obraz? Jeden duży obraz na całą ścianę, czy zestaw małych ułożonych w kompozycję? Z wyborem obrazów często mamy duży dylemat. Duży obraz na ścianę będzie pasował do dużych pomieszczeń. Ładny obraz w salonie nie powinien być przytłaczający, ale jeżeli obraz do salonu ma zajmować dominującą pozycję w pomieszczeniu to jak najbardziej można go zawiesić. Obraz mapa świata może być ciekawym wyborem, bo czym większy będzie ten obraz tym jego czytelność będzie lepsza. Nowoczesny obraz do salonu wcale nie musi być ogromny. Nasz sklep z obrazami wydrukuje zarówno duże zdjęcia na ścianę jak i małe obrazy ścienne. Tanie obrazy do salonu będą z pewnością mniejszego formatu. Maksymalny wymiar jaki będziemy w stanie dla Państwa wydrukować to 180x100cm.

duży obraz do salonu most brookliński

JAKIE DRUKOWANE OBRAZY SĄ OBECNIE MODNE?

Fotoobrazy na ścianę możemy podzielić na bardzo wiele kategorii. Piękne obrazy do salonu najczęściej przedstawiają krajobrazy. Modne obrazy będą często przedstawiały kwiaty czy miasta, rzadziej spotkamy się z motywami street art. Nowy obraz na ścianę powinien mieć motyw pasujący do naszego charakteru a także klimatu jaki chcemy osiągnąć w danym pomieszczeniu. Na przykład obrazy z czerwonym akcentem mogą wywoływać irytację u osób które nie przepadają za czerwonymi kolorami. Obrazy wielkoformatowe o szarych monotonnych kolorach nie sprawdzą się w miejscach w których chcemy wywołać efekt impulsu i zachęty do działania takie jak biura, siłownie. Nowoczesne obrazy sprawdzają się równie dobrze jak inne elementy wyposażenia wnętrz takie jak tapety, zasłony, bibeloty. W przypadku pomieszczeń które mają za zadanie odprężyć przebywające w nim osoby najlepiej zastosować motywy zieleni, lasu, czy też drzew na tle pięknego krajobrazu.

elegancki obraz do salonu tulipany

SKĄD BIORĄ SIĘ NASZE ZDJĘCIA?

Posiadamy olbrzymią bazę zdjęć liczoną w setkach milionów plików. Są to zdjęcia wykonywane przez profesjonalnych fotografów z całego świata. Są one wstępnie selekcjonowane i tylko te o najlepszej jakości technicznej i wzorowej kompozycji są włączane. Obojętnie jaka rzecz przyjdzie Ci na myśl, aby umieścić ją na obrazie jest duża szansa, że znajdziesz ją w naszej ogromnej bazie. Oprócz zdjęć posiadamy wielki wybór grafik i symboli tworzonych przez cenionych grafików z całego świata. Jeżeli szukasz motywów na obrazy abstrakcyjne to również znajdziesz u nas nieprzebrane zasoby motywów abstrakcyjnych takich jak kolorowy dym, wzory, figury, fraktale, tła. U nas znajdziesz obrazy z motywem jaki tylko sobie wymarzysz, nad wyborem obrazów będziesz mógł spędzić wiele godzin lub dni. Obraz wykonany na zamówienie jest ściśle dopasowany do Państwa pomysłu na wnętrze. Obrazy salonowe to świetny dodatek dla Państwa wnętrz.

tani obraz do salonu zachód słońca