Obrazy do sypialni

Sypialnia jest miejscem w którym spędzamy jedną trzecią życia, szukamy w nim relaksu i ukojenia. Dlatego w sypialni powinniśmy stworzyć klimat, który będzie odpowiedni do wypoczynku i relaksu, który potrafi nas wyciszyć. Ze względu na to najlepszymi motywami wykorzystywanymi w obrazach do sypialni będą motywy przyrody, krajobrazów, zieleni. Jeżeli szukasz innych ciekawych motywów do sypialni sprawdź również inne kategorie: Obrazy Krajobrazy, Obraz Wodospad, Obraz Drzewo

Jak możemy wybrać obrazy do sypialni?

Modne obrazy do sypialni znajdują się w coraz większej liczbie polskich domów. Coraz częściej oprócz wygodnego łóżka liczy się także styl samej sypialni. Za pomocą odpowiednich obrazów możemy nadać wnętrzu odpowiedniego charakteru i przytulności. Jedną z rzeczy, na którą musisz zwrócić uwagę w swojej sypialni jest rozmiar obrazów. Do wystroju sypialni możemy użyć jeden duży lub wiele małych obrazów. Rozmiar obrazów odgrywa dość duże znaczenie, a najbardziej polecane jest umieszczenie jednego dużego obrazu na płótnie. Obrazy przedstawiające wiele różnych planów, taki zestaw obrazów na ścianie może zbyt mocno angażować naszą uwagę. Najbardziej polecanym rozwiązaniem jest tu jeden większy obraz. Może być to na przykład obraz na płótnie mgławica oriona czy obraz na płótnie krajobraz morza.


Krajobraz morza obraz do sypialni

Jaki zestaw obrazów na ścianę do sypialni

Z zasady sypialnia jest prywatną oazą spokoju, więc obrazy powinny emanować spokojem. Wiszący na ścianie obraz powinien ułatwić nam zasypianie. Może być to wszystko co nam się podoba i od czego bije spokój. Obraz las to jedna z przykładowych możliwości. Można wybrać obrazy przedstawiające spokojny las, takie jak: obraz na płótnie las deszczowy, obraz na płótnie mglisty poranek. Innymi z motywów botanicznych mogą być na przykład obrazy przedstawiające kwiaty. Romantyczne kwiaty z pewnością wprowadzą nas w miły romantyczny nastrój. Po czym jeszcze rozpoznamy romantyczne obrazy? Będą miały ciepłą kolorystykę, będą lekkie i ulotne. Do większości sypialni obrazy sprawdzają się świetnie. Jaki jeszcze obraz do sypialni nad łóżko można wybrać? Najlepiej postawić bardziej na statyczne niż dynamiczne sceny. Warto wybrać obrazy, które mają łagodne kształty i oszczędną kolorystykę. Wybór obrazów jest przecież nieograniczony. Jeżeli nie wybierzesz nic z naszej kolekcji obrazów, zawsze możesz zamówić wydruk ze swojego zdjęcia. Oprócz motywów zielonych takich jak: obraz na płótnie płótnie zielony liść, obraz na płótnie zielona dżungla może znajdziesz obrazy o trochę innej tematyce, takiej jak obraz na płótnie piękny wschód słońca, czy też krajobraz morza północnego.


Paryż - pastelowy obraz do sypialni

Nowoczesne obrazy do sypialni

Dzięki nowoczesnym obrazom ściennym możemy wprowadzić do naszej sypialni trochę więcej życia. Ważne jest, aby barwy nie były zbyt krzykliwe, a kształty nie burzyły harmonii, aby wzory geometryczne nie były dominujące. Takim rozwiązaniem mogą być pastelowe obrazy do sypialni. Delikatne kolory, romantyczne obrazy sprawdzą się we wnętrzach glamour i boho. Dzięki nowoczesnym obrazom ściennym i odpowiednim wzorom 3D możemy osiągnąć efekt trójwymiarowości. Nowoczesne mogą być również widoki na miasto szczególnie nocą, gdyż sprowadzają one noc wprost do naszej sypialni. Proponujemy nowoczesne obrazy takie jak: obraz na płótnie droga mleczna, obraz na płótnie asfaltowa droga prowadząca w nieznane. Niezależnie czy wnętrze urządzone jest w stylu loftowym czy art deco mamy nowoczesne obrazy na każdą okazję. Jeżeli marzą nam się ekskluzywne obrazy do nowoczesnej sypialni abstrakcyjne obrazy mogą być czymś czego szukamy. Dedykowana wnętrzu sypialni abstrakcja to na przykład obraz na płótnie skrzydła motyla zrobione z mozaiki o delikatnych nienarzucających się barwach. Do nowoczesnej sypialni mogą trafić również zmysłowe obrazy do sypialni takie jak artystyczne akty. Mogą być one ważnym elementem budowania nastroju w naszej sypialni, pełnego erotyzmu i pożądania. Wybór erotycznych obrazów jest domeną par raczej bez dzieci.


nowoczesna sypialnia z obrazem miasta

Wyjątkowe obrazy w naszej sypialni

Co będzie najlepszym wyborem do naszej sypialni? To może zależeć również od naszego temperamentu. W naszej kolekcji obrazów do sypialni znajdziesz motywy zarówno dla osób, które chcą się wyciszyć i dla osób, które mają charakter ekspresyjny i nie zawahają się powiesić obrazu o intensywnych kolorach, modnych obrazów o intensywnym ekspresyjnym przesłaniu. Oczywiście dla introwertyków mamy też obrazy takie jak obraz na płótnie cień palmy na pięknej plaży, obraz na płótnie mglisty las, obraz na płótnie drewniane molo wychodzące z brzegu nad błękitną wodą. Dla niektórych z nas oazą spokoju mogą być również obrazy religijne. Czy warto wybrać obrazy minimalistyczne? Jeżeli nasza sypialnia jest urządzona surowo i ascetycznie minimalistyczne obrazy sprawdzą się świetnie. Przechodząc do aranżacji wnętrza sypialni możemy zacząć od obrazu i resztę wnętrza podporządkować jego tematyce, lub po zaprojektowaniu wnętrza zanurzyć się w bogaty wybór obrazów na naszej stronie i wybrać coś odpowiedniego z naszej przepastnej bazy. Przed dokonaniem wyboru obrazów pamiętajmy o zapewnieniu sobie wygodnej pozycji przed komputerem i zrobieniu sobie ulubionego napoju :)


zachód słońca obraz do sypialni nad łóżko

Obraz do sypialni nad łóżko z naszego sklepu

Czy obrazy dodają wnętrzu czegoś więcej niż goła ściana? Oczywiście, za ich pomocą możemy sterować nastrojem, poziomem emocji w naszej sypialni, mieć główny element pomieszczenia przyciągający wzrok od samego wejścia. Dopasuj wybór obrazów do efektu jaki chcesz uzyskać, a na pewno znajdziesz coś wartego uwagi. W sypialni sprawdzą się różne motywy, znajdziesz obrazy relaksujących krajobrazów, akty, abstrakcje. Weź pod uwagę, że to Ty będzie codziennie patrzył na wiszący na ścianie obraz więc wybierz coś zgodnego ze swoją naturą i charakterem.