Obraz na płótnie: Sunlit red deer, cervus elaphus, stag with new antlers growing facing camera in summer nature. Alert herbivore from side view with copy space. Wild animal with brown fur observing on hay field. #345940838

+ Dodaj do ulubionych - kliknij. Nie możesz się zdecydować? Umieść w ulubionych wszystkie swoje ulubione zdjęcia. Aby je wyświetlić kliknij Ulubione w lewym górnym rogu strony.
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

USTAW KADR ZDJĘCIA DO OBRAZU NA PŁÓTNIE

Ładowanie fotografii...
+
-
© WildMedia

WYBIERZ TYP PŁÓTNA I ROZMIAR

Wybierz typ płótna:
Laminat
Szerokość
max:
x
Wysokość
max:
?
Kadr
Pojedynczy obraz
Kadr
Efekty

- Wysokiej jakości płótno
- Drewniana rama o grubości 2 cm
- Doskonałe przejścia tonalne i barwy
- Obraz gotowy do powieszenia na ścianie
- Krawędzie boczne z motywem zdjęcia
- Zawieszka z ząbkami do łatwego
wypoziomowania na ścianie
Gotowy obraz będzie BEZ znaku wodnego
Adobe Stock.
Kupuj tak jak lubisz:

ZOBACZ KRÓTKI FILM JAK ZAMÓWIĆ OBRAZ (15 SEK.)

Twój obraz będzie wyglądał doskonale z każdej strony, a drewniana rama zapewni, że przetrwa długie lata

obraz kwiaty na płótnieobraz kwiaty na płótnie


Tak wyglądają nasze obrazy. Na krawędziach widać odbicie lustrzane zadruku z przodu.

Zamawiając powyższy produkt otrzymujesz wydrukowany obraz na płótnie naciągnięty na ramę.
Fotoobrazy drukujemy na wysokiej jakości płótnie za pomocą ekologicznych tuszów pigmentowych, absolutnie bezwonnych i bezpiecznych dla zdrowia. Dzięki nim uzyskujemy doskonałe odwzorowanie barw i płynne przejścia tonalne. Wydrukowany obraz naciągamy na drewnianą ramę o grubości 2cm. Krawędzie boczne obrazów na ścianę zadrukowujemy motywem zdjęcia, dzięki czemu obrazy bezpośrednio po wyjęciu z opakowania są gotowe do powieszenia na ścianie, bez dodatkowego oprawiania. Należy pamiętać, że kolory widoczne na Państwa monitorze mogą różnić się nieznacznie od tych wydrukowanych na obrazie, wynika to m.in. z tego, że każdy monitor trochę inaczej wyświetla kolory.
W naszej bazie mamy około 90 milionów zdjęć tworzonych przez profesjonalnych fotografów i grafik tworzonych przez doświadczonych grafików z całego świata. Jest z czego wybierać!
Jeżeli myślisz nad zmianą wystroju swojego salonu, sypialni, kuchni czy biura zawieś obrazy na płótnie. Ten niedrogi i efektowny sposób aranżacji wnętrza da Ci dodatkową możliwość łatwej wymiany obrazów na inne kiedy będziesz potrzebować odmiany.
Jeżeli potrzebujesz prezentu dla najbliższych również dobrze trafiłeś! Możesz zamówić dla nich obraz z własnego zdjęcia, który będzie przedstawiał wasze wspólnie spędzone chwile, będzie pamiątką ze świetnych wakacji itd.