Obrazy miasta

Obrazy miasta na płótnie

Miasta na obrazach to jedna z najbardziej popularnych kategorii w naszym sklepie bajkoweobrazy.pl, potrafią skierować nasze myśli w stronę miast które doskonale znamy, lub na te, które marzy nam się odwiedzić w przyszłości. Na obrazach znajdziecie największe metropolie, ale też zabytkowe starówki, wiele stylów architektonicznych. Tętniące życiem wielkie aglomeracje z dziesiątkami smukłych drapaczy chmur, a także wąskie zabytkowe uliczki ze swoim niepowtarzalnym klimatem. Obrazy miast będą przede wszystkim dobrym wyborem jako obrazy do salonu, gdzie możemy umieścić jeden główny obraz w centralnym punkcie naszego salonu, alternatywnie może być to ściana mniejszych obrazów, którą możemy opowiedzieć historię jednego miasta, lub też różnych miast, a cechą wspólną może być kolorystyka obrazów. Każdy obraz stwarza dużo możliwości aranżacyjnych, a salon zasługuje na wyjątkowe dekoracje z piękną panoramą ulubionego miasta. Jeżeli szukamy obrazu z miastem do sypialni powinniśmy szukać bardziej stonowanego lub romantycznego motywu, sprawdzi się tu nieśmiertelny Paryż, czy też Rzym. Gdy szukasz ozdoby do biura czy gabinetu obraz światowej stolicy z pewnością doda takiemu pomieszczeniu prestiżu. Miejski krajobraz w pokoju nastolatka nie tylko będzie pięknie wyglądał, ale rozbudzi też ciekawość do odkrywania nowych fascynujących miejsc. Także do kuchni mamy sporo pomysłów z naszego sklepu. Dla miłośników kuchni włoskiej są obrazy Rzymu, jeżeli uwielbiasz wino i sery wybierz obraz Paryża, jeżeli jesteś fanem sushi powieś w swojej kuchni obraz Tokio.

Obrazy miasta z całego świata

W naszej kolekcji znajdziesz tysiące miast z całego świata, Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki i Australii. Rozpoczynając od takich klasyków jak Nowy Jork, Paryż czy Londyn, poprzez Wenecję, Berlin, Rzym, Chicago, Barcelonę, Tokio, Sydney kończąc na mniejszych ale równie ciekawych architektonicznie miastach jak Toruń, Lublin, czy Kazimierz Dolny. Jeżeli szukasz obrazów do wystroju nowoczesnego powinieneś poszukać obrazów Nowego Jorku i wręcz kultowych panoram Manhattanu. Wiele wspaniałych wieżowców znajdziesz również w Chicago. Widoki pełne nowoczesnych budynków są również w Dubaju. Jeżeli szukasz pięknych i popularnych zabytków aby ozdobić wnętrze w stylu retro i vintage możesz poszukać takich miast jak Rzym czy Ateny. Jeżeli szukasz czegoś awangardowego proponujemy poszukać niecodziennej architektury Barcelony, a gdy chciałbyś mieć na ścianie trochę orientu możesz wybrać Kair czy Bangkok. Jeżeli lubisz polskie miasta, to również mamy niezliczoną ilość obrazów takich wspaniałych architektonicznie miast jak Gdańsk, Toruń, czy Lublin.


obraz miasta Dubaj

Obrazy miast czarno białe i kolorowe

Zdecydowanie największa liczba obrazów z miastami jest w kolorze. Możesz przebierać wśród tysięcy kolorów które towarzyszą obrazom miast. Może być to lekki błękit miasta o wschodzie słońca, lub też piękny pomarańczowoczerwony obraz zachodu słońca nad miastem. Nasycone kolory będą dobrze komponować się z roślinami doniczkowymi. Ciekawy motyw stanowi również obraz miasto nocą, z widocznymi setkami zapalonych świateł w ciemnych konturach wieżowców i sunącymi światłami setek pojazdów. Alternatywą dla obrazów kolorowych są oczywiście obrazy miast czarno-białe, które roztaczają wokół siebie aurę tajemniczości, uruchamiają naszą wyobraźnię, a jednocześnie są kolorystycznie dużo bardziej stonowane. Jeżeli podoba Ci się obraz kolorowy, ale chciałbyś zamówić wersję czarno-białą napisz do nas, a edytujemy taki obraz bezpłatnie. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów mamy również mieszanki obu powyższych wariantów czyli obrazy czarno-białe z kolorowymi elementami. Może to być na przykład nowojorska żółta taksówka na tle czarno-białych wieżowców Manhattanu, czy też czerwona budka telefoniczna na tle jednobarwnej londyńskiej ulicy. To jednak nie wszystko! Znajdziecie również obrazy w sepii, w odcieniach szarości, czy też z nałożonym jednokolorowym filtrem.


czarno biały obraz miasta Nowy Jork

Obraz panorama miasta na ścianę

Obrazy miasta na płótnie mogą być przedstawione z różnej perspektywy, może być to ujęcie z ziemi w kierunku nieba ukazujące strzelisty wieżowiec, klasyczna fotografia z poziomu ulicy, ujęcie z lotu ptaka, czy też szeroka panorama ze znacznej odległości, na której zmieści się najważniejsza część miasta, a nasz obraz będzie na tyle szeroki, że może zostać głównym motywem w salonie. Taka czarno-biała panorama będzie doskonałą ozdobą wnętrza loftowego, podkreśli jego współczesny charakter. Wysoka jakość wydruku spowoduje, że będą widoczne najdrobniejsze detale architektoniczne. Tylko jedna panorama na ścianie może stworzyć wrażenie przestrzeni a wielkomiejski zgiełk przepędzi nudę z każdego wnętrza. Przy odpowiednio szerokim zdjęciu oprócz budynków zmieści się na nim jeszcze obraz mostu takiego jak na przykład Brooklyn Bridge w Nowym Jorku.


obraz panorama miasta Londyn

Bogata oferta obrazów w sklepie BajkoweObrazy.pl

Miejskie obrazy i panoramy sprawią, że codziennie możemy odbywać wirtualne podróże do niesamowitych miejsc, są pożywką dla naszych marzeń i wyobraźni, albo pamiątką z odwiedzonych już miast. Podążając za Twoimi potrzebami oferujemy ogrom obrazów w różnych barwach, stylach i stylistykach. Niezależnie od tego czy jesteś podróżnikiem, miłośnikiem architektury a może architektem obrazy miasta na ścianę będą świetną ozdobą większości Twoich wnętrz. Przepełnione życiem i zgiełkiem uwodzące miasto sprawi, że Twoje wnętrze też takie będzie.