Obraz abstrakcja

Rabat BLACK WEEK -15%. Wpisz BLACK w koszyku w polu kod rabatowy.

Obrazy na płótnie z abstrakcją

Obrazy abstrakcyjne są polecane dla osób, których pomysły na dekorację są awangardowe i wyłamują się wszelkim schematom. Obrazy abstrakcja to obrazy inspirowane przede wszystkim sztuką nowoczesną i nie przedstawiają rzeczywistych obiektów, operują swobodnie czy to graficzną kreską czy też pastelowymi kolorami. Pozwalają podkreślić nieszablonowe podejście właściciela do swoich wnętrz i ogólnie do rzeczywistości. Obrazy abstrakcyjne potrafią zaskoczyć swoimi nieszablonowymi kolorami i kształtami. Odbiór nowoczesnych obrazów abstrakcyjnych jest rzeczą indywidualną, dla każdego odbiorcy inną, mogącą budzić w nim przeróżne uczucia, od smutku i melancholii do radości i ekstazy. Niektóre emocje wzbudzane przez obrazy abstrakcje mogą być trudne do nazwania, tak jak skomplikowane potrafią być kształty zawarte w tych obrazach, pełne różnobarwnych plam, kresek, kółek i innych nieszablonowych kształtów. Obserwując je możemy odnieść wrażenie, że kształty i formy z obrazu przemieszczają się, płyną i wirują. Takie kolorowe abstrakcje będą przyciągały wzrok i nadawały się przede wszystkim do nowoczesnych wnętrz.


obrazy abstrakcja na płótnie

Obraz do salonu abstrakcja

Nasze kolorowe obrazy abstrakcyjne będą na pierwszym miejscu doskonale pasowały do nowoczesnych salonów, wnętrz industrialnych oraz loftowych. Nowoczesne aranżacje to coś, czego potrzebują obrazy abstrakcje. Kreatywność i genialna wyobraźnia twórców wyjątkowo dobrze komponują się z otwartymi nowoczesnymi przestrzeniami. Każda przestrzeń, czy to mieszkalna czy biurowa w naszych głowach stanie się nietuzinkowa przy obcowaniu z kolorowymi, czy czarno-białymi abstrakcjami. Salon z obrazem abstrakcyjnym stanie się jeszcze bardziej modernistyczny niż byłby, gdyby zabrakło tam obrazu. Obraz abstrakcja jest też rewelacyjnym pomysłem na wystrój biur, gdzie zmobilizują do twórczej pracy i oczywiście do bardziej abstrakcyjnego myślenia. W pokoju nastolatka takie obrazy zbudują nastrój i pokierują wyobraźnię na nieodkryte jeszcze obszary. W recepcjach czy poczekalniach przyciągną wzrok i staną się ciekawą zagadką do rozszyfrowania, zajmującą i wypełniającą czas oczekiwania. Abstrakcje w odpowiedniej niebieskiej kolorystyce potrafią być podobne do obrazów kosmosu.


obraz do salonu abstrakcja

Obraz abstrakcja z twarzą

Obraz abstrakcja to nie tylko wielobarwne trudne do zidentyfikowania kształty, kolory i plamy. Mogą także przedstawiać ludzkie twarze. Jest to raczej motyw odległy od spotykanego wszechobecnie portretu oddającego rzeczywistość, czy wręcz fotografii portretowej. Obraz abstrakcyjny twarz to motyw pozwalający na swobodę interpretacji tego, co widzimy. Jednak wspaniałe możliwości naszego umysłu pozwalają nam wśród wielobarwnych plam, geometrycznych abstrakcji bez problemu rozpoznać ludzkie twarze. Mogą być one mieszaniną kółek, kropek i elips, wariacjami kolorystycznymi na ich temat, lub też ascetyczną kreską zaznaczającą je z wysublimowaną delikatnością. Motyw abstrakcyjny może kryć się też za obrazem utworzonym z kropek lub znaków, lub być wypełniającą cały obraz mieszanką twarzy kojarzący się tym samym z tłumem. Inne motywy to abstrakcyjne pastele z mieszanką twarzy i kwiatów, czy też innych obrazów roślinnych.


obraz abstrakcja twarz

Kolorowe, szare i niebieskie obrazy abstrakcyjne

Ozdobienie ścian ciekawym obrazem abstrakcyjnym przełamie surowość wnętrza, gdy tylko będziemy tego potrzebowali. W zależności od potrzeb może być on kolorowy, szary, czy też niebieski. Eksplozja kolorów, jaka emanuje z naszych obrazów może wprawić w osłupienie, a na pewno potrafi przynajmniej przyciągnąć na dłużej wzrok widza. Odbiór abstrakcji, czy będzie ona pastelowa, czy geometryczna jest zawsze subiektywny i każdy może dostrzec w niej coś innego. Jedno jest pewne, we wnętrzach gdzie królują obrazy czy też grafiki abstrakcyjne poczujesz się wyjątkowo nowocześnie. Dynamiczne kolory, fantazyjne kształty i ekspresyjne akcenty spowodują, że otworzy się Twoja wyobraźnia, a na obrazie może zobaczysz nowe nieodkryte dotychczas elementy. W różnorodnych barwach, kształtach i deseniach znajdą coś dla siebie fani pop artu. Kolorowe kompozycje potrafią odmienić nasz odbiór pomieszczeń, czerwone, lub czerwono-czarne ocieplą wnętrze i skomponują się z detalami w intensywnych odcieniach. Pastelowe obrazy abstrakcyjne będą dobrze współgrać z jasnymi wnętrzami, będą sprawiały, że będziemy czuli się komfortowo. Nowoczesny obraz abstrakcja to kolorowa, pełna kontrastów, geometrycznych wzorów, plam i pozytywnej energii dekoracja do pomieszczeń ekscentryków i osób dla których nic na co spojrzą nie wydaje się oczywiste.


obraz abstrakcja kolorowy