Obrazy Bieszczady

Bieszczady to dwa pasma górskie w obrębie łańcucha Karpat. Bieszczady zachodnie ulokowane w Polsce i na Ukrainie a także zachodnie leżące na Ukrainie. Najwyższy ich szczyt po stronie ukraińskiej to Pikuj o wysokości 1405 m n.p.m. a po stronie polskiej Tarnica o wysokości 1346 m n.p.m. Te góry leżące na samym krańcu Polski zapewniają niespotykane widoki, pejzaże i krajobrazy. Najbardziej uczęszczanymi atrakcjami Bieszczad są szlaki i połoniny: Caryńska i Wetlińska. Jedną z największych atrakcji w Bieszczadach jest jezioro Solińskie i zapora na Solinie. Jezioro jest często nazywane bieszczadzkim morzem. Na obrazach jeziora Solińskiego często znajdziemy również znane uzdrowisko Polańczyk.

Bieszczady jesienią obrazy

Szczególne piękno Bieszczady odkrywają przed nami jesienią. Połoniny oświetlone zachodzącym jesiennym słońcem są jednym z najpiękniejszych widoków w Polsce. Dlatego obrazy Bieszczad jesienią są bardzo często zamawiane przez naszych klientów. Bieszczady nie są górami bardzo mocno zatłoczonymi przez turystów. Jednak jesienią ruch turystyczny jest jeszcze mniejszy niż latem i wtedy w spokoju możemy napawać się pięknymi panoramami jesiennych Bieszczad.

szlak na Tarnicę, obraz Bieszczadów jesienią

Obrazy do salonu Bieszczady

Obrazy z Bieszczadami chętnie wybierane są jako główny obraz w salonie. Doskonale imitują Bieszczady, dominują w salonie i potęgują wrażenie przebywania w górach, pomimo przebywania w salonie. Szczególnie chętnie tutaj wybierany jest obraz panoramy Bieszczad z Połoniny Wetlińskiej. Jeżeli lubisz tematykę gór zobacz jeszcze podobne kategorie w naszym sklepie: obrazy góry, obrazy Tatry, obrazy Alpy, obrazy Himalaje.

Panorama Bieszczad z Połoniny Wetlińskiej