Obrazy Tatry

Tatry to najwyższe i najbardziej znane góry w Polsce. Mają dwie części, Tatry wschodnie i zachodnie. Wewnątrz Tatr wschodnich rozróżniamy Tatry Wysokie i Tatry Bielskie. To właśnie część Tatr wysokich ze szczytami Gerlach i Rysy jest najbardziej znany każdemu mieszkańcowi Polski. Każdy Polak zna Tatry a wielu z nich lubi i rozpoznaje obrazy Tatr. Są jednocześnie swojskie i tajemnicze, a fakt, że to Polskie góry przemawia za ich wielką popularnością.

Obraz Tatry czarno biały

Podobnie jak w przypadku innych gór również czarno białe obrazy Tatr wyglądają nietuzinkowo i według wielu dużo korzystniej od obrazów barwnych. Czerń i biel to pociągająca surowość i tajemniczość pięknych i znajomych szczytów.

Hala Gąsienicowa, czarno biały obraz Tatr

Obrazy do salonu Tatry

Obrazy z Tatrami są często ozdobą naszych salonów. Takie szczyty jak Rysy, niebezpieczna Orla Perć, Przełęcz Zawrat, Mnich, czy też Kozi Wierch prezentują się świetnie na ścianach Państwa salonów. Wcale nie jest dla nas zaskoczeniem, że obrazów z Tatrami sprzedajemy więcej niż obrazów z jakimikolwiek innymi górami.

Obraz Tatry Morskie Oko

Część Tatr zlokalizowana w Dolinie Pięciu Stawów Polskich zbudowana jest ze skał krystalicznych nieprzepuszczających wody. Stąd właśnie jeziora takie jak Morskie Oko, Czarny Staw pod Rysami, czy Wielki Staw. Najbardziej znane z Tatrzańskich Stawów jest oczywiście Morskie Oko. Nic dziwnego, że obraz Tatr z Morskim Okiem jest bardzo popularny wśród naszych klientów. Widoczne stamtąd turnie szczytów tworzą jedne z najbardziej malowniczych pejzaży w Polskich górach.

Odbicie gór w tafli jeziora, panorama Morskiego Oka

Obraz panorama Tatr

Obrazy panoramiczne gór a w szczególności Tatr wyglądają wyjątkowo interesująco ze względu na obszar jaki można na nich pokazać. Czasem będąc na szczycie góry widzimy tablicę z panoramicznym obrazem gór i tabliczkami z podpisem poszczególnych szczytów. Taki rozległy obraz obejmujący bardzo szeroki obraz Tatr możemy zamówić w sklepie bajkoweobrazy.pl

Odbicie gór w tafli jeziora, panorama Morskiego Oka

obraz Tatry zimą

Tatry latem z pewnością mają swój urok, ale prawdziwe piękno odkrywają przez nami zimową porą. Ośnieżone szczyty wyglądają zupełnie inaczej, bardziej dostojnie niż na co dzień. Popularna panorama Morskiego Oka wygląda również inaczej, zamarznięte jezioro z wędrującymi sylwetkami udającymi się ku najwyższym w Polsce szczytom to jeden z bardziej znanych ikonicznych obrazów Tatr.

Hala Gąsienicowa zimą, obraz Tatr zimą