Obraz mapa świata

Mapa świata na ścianę

Polecane dla zapalonych podróżników i nie tylko. Chcesz za pomocą mapy świata odzwierciedlić swoją pasję podróżowania, a może dopiero rozpoczynasz swoją wielką podróżniczą przygodę? Zawieś na ścianę mapę jako obraz i pozwól się ponieść swojej wyobraźni. Azja, Afryka, a może Australia? Każdego dnia możesz podróżować palcem po mapie, lub przygotowywać się do swojej wielkiej wyprawy, planując ją na mapie.

Obraz mapa świata na ścianę 🗺️

Podobnie jak globus, mapa świata potrafi rozbudzić ciekawość już od najmłodszych lat. Studiowanie map i oglądanie programów podróżniczych jest pierwszym stopniem na drodze do realizacji marzeń. Dzisiaj podróżowanie nie wymaga już tak wiele pieniędzy i wysiłku jak kiedyś i każdy, kto połknął bakcyla podróży może oddać się temu hobby bez reszty. Obraz mapa świata będzie doskonałą dekoracją każdego podróżnika i wielbiciela egzotycznych kultur. Patrząc na punkty na mapie możemy wyobrażać sobie dalekie wojaże, a mapa świata może nam posłużyć do zaznaczania podróży.📍

Mapa świata stara i czarno-biała

W naszej ofercie znajdziesz setki różnego rodzaju map na ścianę. Możemy znaleźć mapy historyczne i współczesne, mapy poszczególnych krajów świata, polityczne, fizyczne, kontury kontynentów na białym lub czarnym tle, mapy czarno-białe, kontury kontynentów narysowane na drewnie, mapy stworzone z kropek, mapy przestrzenne 3d, mapy dla dzieci ze zwierzętami, mapy w stylu retro w konwencji sepii, skomponowane z napisów, narysowane w formie globusa, mapę w filiżance kawy, mapę zrobioną z rozsypanych przypraw, czy też narysowane kredą na tablicy. Czerń i biel na mapach to dwa podstawowe kolory, które są uniwersalne i możliwe do dopasowania w każdej aranżacji. Mapa z przewagą bieli jest w stanie rozjaśnić pomieszczenie, w którym brakuje światła.

obraz stara mapa świata

Obraz mapa świata dla dzieci

Mapa w pokoju dziecka 🧒 czy nastolatka sprawdzi się jako wstęp do lekcji geografii i rozbudzi chęć wiedzy o świecie. Już od najmłodszych lat możemy wpoić swoim pociechom zainteresowanie odległymi krainami. Dla najmniejszych dzieci odpowiednie będą wesołe mapy ze zwierzętami zaznaczonymi w konturach kontynentów. Przyjazna i kolorowa mapa dla dzieci będzie motywowała do poszerzenia wiedzy o świecie na własną rękę. Dzięki codziennemu obcowaniu z mapą dzieciom łatwiej jest zapamiętać kontury państw, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości na lekcjach geografii.

obraz mapa świata dla dzieci

Duży obraz mapa świata

Świat zamknięty w konturach na ścianie to ciekawy i inspirujący motyw dekoracyjny do salonów, gabinetów, holu, biura. Szczególnie w salonie duży obraz 🖼️ może zaskoczyć głębią kolorów i dokładną reprodukcją najmniejszych szczegółów na mapie. Mapy mogą mieć przeróżne wymiary, możemy je dostosować do ogromnych salonów lub małych ścian w niewielkich pokoikach. Nie sposób nie wspomnieć o biurach podróży, gdzie nic nie pasuje na ścianę tak jak obraz z mapą. Firmy mające klientów międzynarodowych mogą ozdobić swoje biura i korytarze obrazami z mapami, co doda im prestiżu i pozwoli podkreślić międzynarodowy charakter wnętrz. Mapa świata to ponadczasowa ozdoba, która będzie zawsze w modzie.

duży obraz mapa świata

Mapy świata na ścianę do nowoczesnych wnętrz

Możemy tu zakwalifikować mapy przestrzenne, które wydaje się, że są wręcz zawieszone w powietrzu. Wkręcają one naszą wyobraźnię na wysokie obroty i pozwalają spojrzeć na świat zamknięty na mapie z nowej perspektywy. Świetliste mapy na niebieskim tle przykuwają wzrok i doskonale współgrają z wnętrzami skandynawskimi czy industrialnymi. Trójwymiarowe mapy pozwolą oszukać nasz zmysł wzroku i dać złudzenie kontynentów wychodzących ze ściany na zewnątrz w kierunku widza. Mapy o stonowanych odcieniach sprawdzą się w sypialni, a te różnobarwne w nowoczesnych salonach. Każde z nich stworzą modny design i uczynią wnętrza jeszcze bardziej współczesnymi.

obraz mapa świata 3d

Nic tak nie poprawia nastroju jak myśl o dalekich podróżach. Już dziś zaaranżuj swoje wnętrze z mapą świata na ścianę aby codziennie obcować z marzeniami o dalekich krainach i planować swój urlop codziennie w swoim domu.