Obrazy nowoczesne

Nowoczesne wnętrza wymagają nowoczesnych obrazów

Nowoczesne wnętrza w stylu loftowym czy industrialnym, w którym dominuje beton, drewno, metal, surowe wykończenia domagają się uzupełnienia o sztukę nowoczesną. Takie obrazy będą dobrze komponowały się również we wnętrzach skandynawskich, minimalistycznych i klasycznych. Najlepiej w tym celu sprawdzą się oczywiście obrazy nowoczesne na płótnie. Kolorowe grafiki, niebanalne motywy, kompozycje geometryczne, obrazy abstrakcyjne, to wszystko polecamy do nowoczesnych wnętrz. Takie motywy pobudzają wyobraźnię i pozwalają interpretować sztukę na swój unikalny sposób. Nie ma mowy, aby wystrój nowoczesnych pomieszczeń wiał nudą. Dla osób, które doceniają niebanalne rozwiązania nowoczesne dekoracje będą tym, co zmieni przestrzeń nowoczesnego wnętrza w jeszcze bardziej atrakcyjną wizualnie. Wybór nowoczesnych motywów w tym dziale naszego sklepu jest tak ogromny, że na pewno każdy znajdzie motyw który wywoła u niego silniejsze emocje i zapragnie mieć go na ścianie. Ekskluzywne obrazy nowoczesne dodadzą unikalności wystroju wnętrza, w którą włożyliście tak wiele wysiłku. Mimo, że obrazy drukowane są śmiesznie tanie w porównaniu z tymi, które wyszły spod pędzla malarza to w odbiorze ich nie sposób nie zauważyć ekskluzywnej aury, które roztaczają wokół siebie i która oddziałuje na otoczenie a także oczywiście na przebywające w nim osoby. Nie musisz być zadeklarowanym miłośnikiem sztuki współczesnej, po prostu ozdób swoje nowoczesne wnętrze zgodnie z trendem, wybierz coś, co nie kłóci się z nowoczesnym wystrojem wnętrza, na przykład figury geometryczne, kolorowe tła, różnobarwne plamy, fantazyjne wzory. Nie działaj pod prąd.

Obrazy do nowoczesnego wnętrza

Mogą być to być zarówno nowoczesne obrazy z kwiatami czy też z postaciami w formie geometrycznych wariacji, również postaci religijnych. Może to być zaskakujące, ale obecnie znajdziemy również obrazy nowoczesne religijne na przykład w postaci kolorowej mozaiki. W zależności od efektu końcowego, jaki chcemy osiągnąć wybieramy mocno nasycone odcinającymi się kolorami kompozycje na przykład geometryczne, czy też delikatne pastelowe barwy z płynnymi przejściami między nimi. Za pomocą obrazów możemy dokonać zauważalnej metamorfozy pomieszczenia, możemy sami być zdumieni w jaki sposób obraz jest w stanie zmienić odbiór pomieszczenia zarówno przez nas, jak i przez naszych gości. Codzienne obcowanie ze sztuką nowoczesną pomoże zwiększyć naszą kreatywność myślenia w przeciwieństwie do obrazów, które łatwo zinterpretować na pierwszy rzut oka. Również nasi goście mogą interpretować dzieła na ścianach na swój własny sposób różniący się od naszego.

Obrazy do salonu nowoczesne

Salon to jedno z pomieszczeń do którego najczęściej poszukujemy różnego rodzaju dekoracji. W zależności od tego jaki metraż on posiada powinniśmy dopasować do niego obrazy na płótnie ze sztuką nowoczesną. Domyślnym miejscem na dekoracje jest ściana za kanapą bądź zestawem wypoczynkowym, jednak w takim układzie sami nie widzimy naszych dzieł na ścianach. Inna konfiguracja to zatem ściana naprzeciwko, gdzie nasz obraz jest widoczny przez praktycznie cały czas, jaki spędzamy w salonie. Drugim znaczącym wyznacznikiem wspomnianym wcześniej jest metraż naszego salonu. Na mniejszej powierzchni a zatem też i na mniejszej ścianie nie powinniśmy prezentować obrazów zbyt dużych, aby nie przytłaczać naszego wnętrza. Może być to jeden średniej wielkości obraz lub kilka mniejszych. W salonach o wielkiej powierzchni lub o bardzo dużej wysokości, na przykład z antresolą nie musimy już się ograniczać w wielkości obrazu, możemy kupić obraz o szerokości nawet 1,8 metra. Alternatywą może być większa liczba mniejszych obrazów rozmieszczona z zachowaniem geometrycznego porządku, lub też w artystycznym nieładzie. Sami będziemy najlepiej wiedzieli, jaki układ nam najbardziej odpowiada.

Obrazy do sypialni nowoczesne

Jeżeli zdecydowaliśmy się na nowoczesny wystrój naszego domu z pewnością nie zapomnieliśmy o sypialni. Tutaj również możemy zdecydować się na motywy nowoczesne, jednak może nie tak krzykliwe, jak w innych pomieszczeniach, ale tak aby działały kojąco i uspokajająco. Sztuka nowoczesna to również obraz czarno biały, do dopasowania wszędzie tam, gdzie mamy surowe wnętrza z dominującymi szarościami i nie mamy ochoty przełamywać ich żadnymi kolorami. Jeżeli pozostajemy przy motywach abstrakcyjnych to raczej w tonacji pastelowej. W sypialni odpowiedni będzie też kolor zielony, czyli obrazy z motywami roślinnymi. Takie motywy w sposób naturalny będą komponować się z roślinami umieszczonymi w naszej sypialni.Czy to nowoczesne abstrakcje, motywy kwiatowe, glamour, nowoczesne obrazy z samochodami, aniołami, czy nowoczesne akwarele, wszystkie takie motywy możecie znaleźć w naszej ogromnej bazie zdjęć z których drukujemy obrazy, ma ona około 200 milionów obrazów i ciągle rośnie.