Prezenty obrazy

Pomysł na wyjątkowy prezent

Jeżeli co roku masz podobny problem z wyborem prezentu czy to dla mamy, dla taty, dla dziewczyny czy dla chłopaka i wykorzystałeś już dawno prezenty "podręczne" takie jak skarpetki, perfumy, słodycze, wino, kosmetyki może wreszcie czas pomyśleć o czymś zupełnie innym. Zwykłe prezenty z reguły nie robią na obdarowanym wrażenia i zapomina o nich gdy tylko skończy się impreza. Efekt wow na bliskiej osobie może wywołać wręczenie jej prezentu, który będzie niecodzienny a jednocześnie będzie widziany codziennie, gdyż... będzie wisiał na ścianie. Będzie to prezent na lata a przez to, że będzie codziennie widoczny i pamięć o nim będzie wieczna :). Tym prezentem jest oczywiście obraz na płótnie. Może być to jeden z motywów z naszej ogromnej bazy zdjęć, która ma ponad 200 milionów obrazów, tutaj zdjęcie do obrazu możesz dopasować do upodobań osoby, której masz zamiar wręczyć upominek.

Jaki obraz na prezent dla kogo

Zacznijmy od najmłodszych. Zadbajmy aby obrazy dla nich były radosne, kolorowe, pobudzające wyobraźnię. obrazy dla dzieci mogą być zarówno postaciami z bajek, zabawnymi zwierzątkami, bohaterami seriali, czy też dinozaurami. Niedobrze też byłoby, gdyby motyw był zbyt krzykliwy, bo chociaż pierwsze wrażenie może być korzystne to w dłuższym okresie taki obraz może okazać się męczący. Myśląc o prezencie dla mamy czy też dziewczyny możemy mieć przed oczami w pierwszej kolejności kwiaty. I rzeczywiście obrazy z kwiatami są w wielu przypadkach niezłym pomysłem zamiast kupienia kwiatów ciętych, które dość szybko wyrzucimy. Obraz na prezent na dzień mamy może być kompozycją z kwiatów lub też tulipanami w ciekawych wiosennych barwach. Nie możemy zapomnieć również o bardzo klasycznym pomyśle czyli o motywie z różami. Pod uwagę wziąć możemy również krajobrazy i pejzaże. Prezent dla taty czy też dla chłopaka na obrazie może również być klasycznym obrazem na którym wydrukowany będzie szybki samochód. Niezłym prezentem powinien być też obraz z samolotem. Możemy szukać też panoramy miasta czy też ciekawej abstrakcji. Jako prezent dla dziadka czy babci proponujemy przede wszystkim obraz wydrukowany z naszego wspólnego zdjęcia, dzięki którym będą nas pamiętali i codziennie będą mogli dzięki niemu cieszyć swoje oko. Obraz ze zdjęciem dzieci to jeden z najlepszych pomysłów dla naszych dziadków. Oprócz nich możemy rozważyć też motywy martwej natury, starsze osoby często lubią takie kompozycje, chociaż oczywiście nie jest to regułą. Ślub to również uroczystość, która nie obędzie się bez pięknych prezentów. Tutaj bardzo popularnym trendem są obrazy świętej rodziny, która dla niektórych jest źródłem inspiracji. Jeżeli do nich nie należymy możemy poprzebierać w kategorii obrazy milość.

Wykorzystaj stare zdjęcia jako obrazy

Nie można wyobrazić sobie bardziej indywidualnego prezentu niż obraz ze zdjęcia, który pochodzi z naszej przepastnej kolekcji. Archiwalne zdjęcie z którego chcemy mieć obraz na prezent wcale nie musi być od razu cyfrowe. Jeżeli mamy stare zdjęcie tylko w postaci odbitki, możemy je po prostu zeskanować domowym skanerem, a jakość powinna być bardzo dobra. Taki fotoobraz może być świetną pamiątką na urodziny, święta, czy też ślub. Nowa odsłona zdjęcia w formie obrazu na płótnie sprawi, że na wyciągnięte z szuflady zdjęcie spojrzymy jeszcze raz i przywołamy może trochę przykurzone już wspomnienia. Na taki obraz spojrzymy z pewnością inaczej choćby ze względu na jego format znacznie większy od odbitki, a szczególne chwile z naszego życia z formie obrazu będą gościć na naszej ścianie w honorowym miejscu.

Pomysły na obrazy na różne okazje

Okazji do podarowania obrazu jest wiele, począwszy od tak oczywistych jak imieniny, dzień mamy, dzień babci czy dziadka. Jedną z najczęstszych okazji do wręczeniu prezentu są urodziny, tutaj mamy pole do popisu i możemy przygotować specjalny prezent na 18 urodziny w postaci kolażu zdjęć, na 30, 40 czy 50 urodziny z zabawnym hasłem dla solenizanta. Obraz może być prezentem na chrzciny czy też komunię. Może być również prezentem dla nauczyciela w podziękowaniu za jego pracę. Obraz możemy również wręczyć znajomym z okazji przeniesienia się do nowego mieszkania. Prawdopodobnie wtedy mogą potrzebować ciekawych dekoracji. Obraz na prezent możemy podarować również koledze czy koleżance z pracy z okazji zawodowego awansu, lub też w podziękowaniu za współpracę, gdy nasz kolega odchodzi na emeryturę.